חוקי המשיכה- סוד הקסם הנשי/ אורלי כץ - הוצאת אסטרולוג מבית ידיעות אחרונות

(מהדורה מחודשת של הספר: "כל אחת והדיזי שלה")
 


הקדמה


ירדתי בתחנת הרכבת באחד מפרברי פרנקפורט. האוויר היה נקי וצח, והשמים כחולים בלי ענן. שאפתי לקרבי שאיפה עמוקה והתחלתי ללכת. בחורה לבד, בעיר זרה, בחודש השישי להריונה, גוררת אחריה מזוודה. המרחבים והשדות השתרעו לפני- שדות ירוקים, כרי דשא אדירים בלי כל סימן לבתי מגורים, ועוד יותר גרוע... בלי כל זכר ל"הוטל ארקדן".
שאפתי שאיפה נוספת וידעתי, פשוט ידעתי שאמצא את המלון. ידעתי וחשתי בכל רמ"ח אברי שלא באתי עד כאן לחינם, ידעתי שאני עושה את הדבר הנכון ושאני אצליח!
לאות עידוד והזדהות הרגשתי מטח בעיטות זעירות שבאו מכיוון בטני... כן, גם התינוק שלי מאמין בי...
עדין הדהדו במוחי דברי בעלי: "סעי ותראי להם מה שיש לך בידיים, רק את יודעת עד כמה זה באמת טוב. את יודעת עד כמה זה שינה את חייך וחיי אלפי נשים אחרות, ואת יודעת שזה פועל! את כל כך מאמינה בזה, שלא תהיה לך כל בעיה להקרין זאת החוצה, ולמשוך אליך את התוצאה הרצויה. לכי ותוכיחי שוב שכל מה שכתבת נכון..." ושני ילדי מחזקים את דבריו: "כן אמא, לכי על זה!"

 


"יריד הספרים בפרנקפורט- הנה אני מגיעה..." זמזמתי בליבי, והמשכתי בשכנוע עצמי: "אני אמצא את המו"ל האמריקאי שיאמין בי ובספר שלי..." "אני- בחורה ישראלית, אמצא את המו"ל הנכון ואפרסם את הספר גם בחו"ל..."

בעודי מפנטזת, התגלה לנגד עיני הוטל ארקדן. פשוט וצנוע למראה מבחוץ, אך מהרגע בו דרכו רגלי בפנים, הכה בי קסם המקום. וילונות פרחוניים בצבע ורוד עתיק כמו מהאגדות, שטיחים רקומים מחממים את רצפת העץ החשופה, אח עצים דולק וניחוח הזרדים השרופים ממלא את החלל. בדלפק ישב דיאמאנטיס קריסטודיוס- בעל הבית. בחיוך חם ולבבי הוא קדם את פני כאילו הייתי בתו האובדת. באנגלית הרצוצה שבפיו, הזמין אותי לשבת איתו ועם אשתו, לשתות קפה ולטעום מהתופינים מעשה ידיה. בעודנו מפטפטים ב"שפת הסימנים" סידר לי דיאמאנטיס טרמפ ליריד עם אחד מאורחי המלון. נכנסתי לחדרי על מנת להתארגן ולהסתדר עבור פגישותיי השונות. בחרתי בחליפה שחורה עדינה למראה ונוחה למדי.העפתי מבט חטוף במראה והייתי מרוצה. העיניים שלי נצצו. ראיתי את ה"זיק" של עצמי. הרגשתי את האנרגיה זורמת בעורקי והייתי נכונה ומזומנה להסתער על הפגישות ביריד.
מייקל היה פגישתי השנייה. מהרגע שנפגשנו ידעתי שהצלחתי, ידעתי שמצאתי את המו"ל האמריקאי שיאמין בי, ידעתי שמצאתי את המו"ל שיפרסם את הספר. ואכן כך היה...

אני יושבת וכותבת שורות אלו, ודמעות של התרגשות חונקות את גרוני. השישייה שוב הוכיחה את עצמה, קסם הגנו"ם פועל וחוק המשיכה לא מאכזב. ולא זאת בלבד, אלא שעכשיו גם כל אחת מכן, קוראות יקרות תוכלנה לקרוא ולהפנים איך עושים זאת, איך למפות את הגנו"ם הנשי שלכן ולמשוך את המציאות הרצויה לחייכן, והכל באמצעות השישייה- ששת העקרונות הכה פשוטים ליישום...
כי אם אני הצלחתי, כל אחת יכולה...

רבות שואלות אותי מהי השישייה, ואיך יכול האימון האישי באמצעות השישייה, לעזור/ לשדרג/ לשפר/ להוסיף/ לשמח/ לשנות... את חייכן...

הרשו לי לשתף אתכם מהגיגי ליבי.
יש לי שלושה ילדים ביולוגיים, ועוד בייבי נוסף: "השישייה". השישייה הנה מבחינתי ילד לכל דבר. הריתי וילדתי אותה, אני מגדלת אותה, מפתחת אותה, והיא לא מאכזבת. השישייה הולכת עמי באש ובמים, בטוב וברע, זוהי השישייה עבורי. ולפני שאשתף גם אתכן ברזי השישייה, אומר רק דבר אחד: השישייה משולה בעיני לזיקית. יכולה לשנות צבעים וצורות, אך תמיד תישאר אותה הזיקית, ותאיר את דרכי. באמצעות השישייה אני מבצעת את כל האימונים שלי, הסדנאות, העבודה בארגונים, האימון בחברות, העבודה עם נשים, כתיבת ספרי, חיי האישיים. השישייה מלווה אותי כשומר נאמן, ומאפשרת לי להגשים חלומות.

השישייה שנתה את חיי, ואני בטוחה שגם תשנה את חייכן.
אך מספיק עם הדיבורים, בואו נעבור למעשים. בואו תבינו גם אתן מהם אותם ששת העקרונות המרכיבים את השישייה...

הדוגמאות בספר, בשינוי פרטים מזהים, הן של נשים שהכרתי, אימנתי והנחתי במשך השנים. במהלך הקריאה, תצאנה עמי למסע משותף שבו נחשף לכל ששת העקרונות: נזהה ונמפה את הגנו"ם הנשי- הגורמים נוגדי המשיכה שלנו כנשים, המושכים לחיינו את מה שאיננו רוצות, ומונעים מאיתנו למשוך לחיינו את מבוקשנו. נלמד כיצד להתמודד עמם, על מנת להתחיל וליישם את חוק המשיכה ולהתחיל להיות מושכות. נגלה מהם הדברים החשובים לנו ביותר, אותם נשאף למשוך לחיינו, נכיר מהי חשיבה יוצרת מציאות, ונבין את העוצמה הטמונה בחשיבתנו, בגופנו ובסביבתנו, וכיצד ניתן להיעזר בהם כדי שיתמכו בנו בדרך למעלה.

כדי ליהנות מהספר וליישם את השישייה, אני מבקשת מכן לפרגן לעצמכן שלוש שעות, שלוש שעות תמימות... שבו בכורסה נוחה, שתו כוס קפה חם, ואם מישהו מבני המשפחה יפריע לכן במהלך הקריאה, אמרו לו כי יצאתן לחופשה של שלוש שעות, גם לכן מגיע...

אני מבטיחה לכן כי במהלך הקריאה תחושו שאני מדברת בדיוק אליכן, תזדהו עם הסיפורים והדוגמאות, תצחקו עמי, ורב הזמן תהנהנו בהסכמה...

מומלץ לקרוא עם עיפרון צמוד, כדי שתוכלו לבצע את התרגילים, הן המופיעים בספר, והן אלו המופיעים בחוברת התרגילים המצורפת לספר.

וזכרו, הכל תלוי בנו הנשים- אם אנחנו רק רוצות, אנחנו יכולות!!

לא נותר לי אלא לאחל לכן קריאה מהנה ומושכת!

שיהיה בהצלחה,
אורלי כץ

מחיר הספר: 88 ש"ח

מחיר מיוחד באתר : 77 ש"ח (המחיר כולל כבר דמי משלוח)

 


כן, אני רוצה את הספר "חוקי המשיכה - סוד הקסם הנשי"   

 


קיימת אופציה לרכישה מרוכזת של הספר במחיר מבצע בהתאם לכמות!


כן , אני מעוניין/ת ברכישה מרוכזת של הספר : "חוקי המשיכה - סוד הקסם הנשי"

 

© אורלי כץ בגוגל + כל הזכויות שמורות 2019.

מדיניות פרטיות / תקנון